Banketinės salės namas

Banketinėje salėje kviečiame švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas, rengti banketus, organizuoti konferencijas ar tiesiog ištrūkti iš miesto, pabėgti nuo darbų ir pasimėgauti unikalia Mingės kaimo gamta. Salėje talpiname 60 svečių, kurioje yra profesionali virtuvė (Jūsų maitinimu galime pasirūpinti mes arba suteikti visus reikiamus įrankius (lėkštes, taures, staltieses, įrankius, vazas gėlėms ir pan.), baras su alaus pilstymo įranga. Virš banketinės salės yra įrengti 26 miegamos vietos (kambariai po 2 – 5 miegamas vietas, WC ir dušas bendro naudojimo). Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys.

Svečių namas

Svečių namas yra labai jaukus su išėjimu į terasą ir kiemelį, kuriame yra lauko kubilas. Svečių name yra 27 miegamos vietos, erdvė pasedėjimui, virtuvėlė su visais reikiamais įrankiais ir indais. Šis namas ypač pamėgtas šeimų.

Pirties namas

Pirties namelyje yra 4 miegamos vietos, bendra erdvė ir mini virtuvėlė.

Įmonėms ir ne tik

Mingės sodybos salėje rengiami įvairūs mokymai, konferencijos ir seminarai. Pasirūpinsime reikiama įranga, salės išdėstymu bei kavos pertraukėlėmis ar verslo pietumis. Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys.
Mokymai, seminarai, konferencijos vyksta banketinėje salėje, kurioje telpa iki 60 žmonių. Daugiau informacijos apie banketinę salę žiūrėkite banketinės salės aprašyme.

Maitinimas

Mingės Sodyboje yra įrengta profesionali virtuvė. Galime pasirūpinti Jūsų maitinimu pagal atskirai suderintą meniu pagal Jūsų poreikius ar užsakyti atvežamąjį maitinimą. Taip pat turime visus reikalingus įrankius maistui ruošti ir šventiniam stalui serviruoti bei dekoruoti. Siūlome pusryčius, pasitikimo kavą, įvairius užkandžius į laivą ir pan.
įvairius užkandžius į laivą ir pan. Banketinėje salėje yra baras su alaus, giros pilstymo aparatūra.

Miegamieji kambariai

Sodybą sudaro trijų namų kompleksas: Svečių namas, Banketinės salės namas ir Pirties namas.
Sodyboje iš viso įrengta 17 kambarių (57 miegamos vietos), kuriuose yra po 2 – 5 lovas (dvivietes arba vienvietes). Čia galite apžiūrėti visos sodybos miegamųjų kambarių išdėstymus
Baketinėje salėje įrengtos 26 miegamos vietos, Svečių name – 27, o Pirties name – 4 miegamos vietos.

Pirtis ir kubilas

Mingės sodyboje įrengta pirtis ir erdvus lauko kubilas – kurie leis atsipalaiduoti, atgauti fizines ir dvasines jėgas.
Pirtis – ne tik poilsis, bet ir organizmo sveikatinimas, padedantis atsipalaiduoti, gerinti kvėpavimo takų, kraujotakos veiklą ir širdies darbą.
Sodyboje esančiame lauko kubile telpa iki 10 asmenų. Kubilas kiekvieną kartą ruošiamas naujai, t. y. nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, vanduo pilamas naujai kiekvieniems svečiams, prieš tai švariai išvalius ir paruošus. Kubilo vidus yra specialus įdėklas, be įtrūkimų, todėl tai yra švari ir maloni procedūra, leidžianti atsipalaiduoti ir pasimėgauti gamta.

Kitos paslaugos

Sodyboje įrengta tinklinio aikštelė, kurioje svečiai galės išbandyti savo jėgas ir palaikyti puikią kūno formą. Taip pat pasirūpinome ir mažaisiais svečiais – sodyboje yra vaikų žaidimo aikštelė, įvairių žaislų, mini stalo tenisas ir kiti užsiėmimai. Taip pat galime pasirūpinti batutu, kitais kiemo žaidimais ir atrakcijonais.