Kubilas

Sodyboje esančiame lauko kubile telpa iki 10 asmenų. Kubilas kiekvieną kartą ruošiamas naujai, todėl tai yra švari ir maloni procedūra, leidžianti atsipalaiduoti ir pasimėgauti gamta.

Tinklinis

Sodyboje įrengta tinklinio aikštelė, leis svečiams pasportuoti gryname ore, pasivaržyti tarpusavyje, išbandyti savo jėgas ir smagiai praleisti laiką.

Žvejyba

Mingės kaimas ypač mėgstamas žvejų, padėsime susiorganizuoti vandens transportą, patarsime kitais klausimais. Organizuojama ir pramoginė žvejyba.

Pasiplaukiojimas laivu

Mingės kaimas žinomas kaip Mažoji Venecija, kuriame apstu laivų nuo mažiausių iki didžiausių, skirtų didelėms kompanijoms. Mes pasirūpinsime Jūsų pasiplaukiojimu laivu, suderinsime maršrutą idividualiai pagal žmonių skaičių ir individulius norus.

Pirtis

Mingės sodyboje įkurtoje pirtyje gali mėgautis iki 12 asmenų. Pirtis ruošiama iki 80 laipsnių karščio.
Pirtis – ne tik poilsis, bet ir organizmo sveikatinimas, padedantis atsipalaiduoti, gerinti kvėpavimo takų, kraujotakos veiklą ir širdies darbą.

Kitos pramogos

Galime pasiūlyti įvairių pramogų: vandenlenčių nuoma (su instruktoriumi ir be), baidarės, pasiplaukiojimas kateriu. Taip pat Mingės krašte populiarūs žygiai pesčiomis ar dviračiais (su gidu ar be jo). Galime pasiūlyti mūsų krašto tradicinių pramogų: vytelių pynimas, folkloriniai šokiai, žuvienės virimas.